Zwierzęta

Zwierzęta domowe

Każdy kocha zwierzęta. Dzięki nim rozumiemy, że nie jesteśmy sami na tym świecie. Zrozumieć, że zwierzęta też mają uczucia i mogą się okazać naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Jako osoby kochające zwierzaki głęboko wierzymy, że prowadzenie tego portalu to nie tylko zwykłe hobby ale pewnego rodzaju misja. Od razu pragniemy podziękować wszystkim osobom, które odwiedziły już Zool.pl, ponieważ bez Waszego zainteresowania ten portal nie miałby sensu istnienia. Tworzymy go dla Was.

Wybór zwierzęcia nie musi być trudny!
Zazwyczaj każda osoba odwiedzająca portal taki jak nasz posiada już w domu zwierzaka. Często jednak szukamy czegoś nowego i chcemy skonsultować wybór kolejnego zwierzaka z kimś, kto miał z nim doświadczenie. Jak zapewne widzicie – w bocznych blokach macie do wyboru kilkaset ras przeróżnych zwierząt. Znajdziecie ich opisy, a także zdjęcia oraz komentarze. System, na którym oparta jest nasza witryna ma za zadanie sprawić, że każdy przeglądający z miejsca znajdzie dla siebie takiego zwierzaka, o którym wcześniej myślał.

Tresura to nauka zarówno dla zwierzęcia, jak i człowieka.
Większości z Was pewnie się wydaje, że tresowanie zwierzaka to trudne zadanie. Nie jest to prawdą. Wystarczy, że poczytacie Państwo artykuły zamieszczone w naszym serwisie, a sami dojdziecie do wniosku, że jest to proste. Każda rasa zwierzęcia, czy to kota, psa lub rybek jest specyficzna. Te wszystkie rasy były już tresowane na setki sposobów i dlatego odnaleziono kilka – sprawdzonych. Jeśli nie czujecie się pewnie podczas tresury, to zamieszczone u nas poradniki oraz felietony, a także opisy poszczególnych ras z pewnością Wam pomogą odnieść sukces! Pamiętajcie, że nauka tresowania to nie tylko proces rozwoju zwierzęcia, ale też proces rozwijania samego siebie. Poprzez poznawanie zwierząt lepiej rozumiemy model ich funkcjonowania.

Skorzystałeś? Podziel się opinią.
Wychodzimy z założenia, że należy pomagać innym. Jeśli Wy także wychodzicie z tego założenia – udzielajcie się na stronie. Nie oczekujemy pisania kilkustronicowych postów, ale jeśli macie swoje przemyślenia na temat konkretnego zwierzaka prosimy, podzielicie się nimi z innymi użytkownikami tej witryny. Wspólnie możemy stworzyć najlepszy serwis w Polsce. Tylko czy damy radę?

Poznawaj swojego zwierzaka i często nas odwiedzaj!
Korzystajcie z naszych rad oraz artykułów. Wymieniajcie się opiniami z innymi użytkownikami. Często nas odwiedzajcie i szepnijcie czasem słówko znajomemu o naszym serwisie. Dla nas najlepszą zapłatą za prowadzenie tego serwisu będzie Wasza aktywność!

Recommended Posts

bulldog animal dog nature beauty 7476727
Psy

Rasy psów – Br

Psy brittany Każdy kto decyduje się na psa konkretnej rasy z pewnością szuka o nim informacji. Jednak jeśli chodzi właśnie o szczeniaka właśnie tej rasy musimy pamiętać o tym, że informacje które są o nim zawarte w książkach jak i również w Sieci bywają naprawdę bardzo różne. Jednak możemy być pewni co do jego narodowości, […]

dog border collie pet animal 7134183
Psy

Rasy psów – Bo

Bolończyki Najczęściej poszukujemy dwóch typów psów: psa obronnego lub psa do towarzystwa. Bolończyk jest z całą pewnością tym drugim typem i świetnie sprawdza się w swojej roli. Jeśli marzy nam się mały piesek, którym będziemy mogli się zajmować, a on chętnie będzie nam towarzyszył to bolończyk jest psem dla nas. Psy tej rasy uwielbiają pielęgnację, […]

hunt hunting dog billy
Psy

Rasy psów – Bi

Billy Dorosłe psy tej rasy mogą posiadać wagę, która mieści się w przedziale od około 25 do 30 kilogramów, wiadomo waga suczki wynosi troszkę mniej niż masa ciała psów. Posiadają one budowę ciała raczej atletyczną. Wysokość dorosłego psa wynosi od 60 do 70 cm, a suki mierzą od 50 do 62 cm. Posiadają one umaszczenie […]

string(15) "sidebar_layouts" 1